KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15543057

nr 1554 3057

Teckning

Oidentifierad konstnär. Björk. Signerad, daterad -48. Blyerts på papper. Bildmått: 43x37 cm, yttermått inklusive ram: 66x56 cm

Utrop:

300 kr

måndag 7 augusti 2023
kl 20:33:02